Sweet Heard

23. února 2014 v 21:35 | Bloody píšící za Sweety |  Sweet Heard
Protože už je na čase psát i o oc, tak jsme se rozhodli že začneme Sweety, protože to poslala jako první.

Jméno: Sweet Heard
Věk: 17 let
Strana: Neutrál
element: opravování zapnutého toustovače vidličkou.
Má ráda: Sladkosti, volnost, kouzla, někdy i samotu
Nemá ráda: moc velké davy, předvádění, když jí někdo do něčeho nutí
Vzhled: Světle hnědá klisna s bílými fleky ( jeden na levém uchy, druhý okolo pusy, třetí zezadu na krku, čtvrtý na zadku a okolo cm, páty na přední noze ( tak po kotník ) a šestý na zadní noze ( tak asi po koleno ) )
Speciální talent: Je to pohodářka a dokonalí optimista .... má ráda sladké a když jsou věci nesvé
Povaha: Zlomyslná, samotářská, přátelská, charismatická, má ráda děti
Více o ní: Když jí poznáte, asi vam nebude dvakrát příjemná, protože je velmi zlomyslná. Ráda dělá naschvály i svým přátelům, ikdyž to nemusí myslet uplně zle. Ale čeho je moc, toho je moc. je hodně samotářská, protože nerada mluví s cizími lidmi.
Umí několik jednoduchých kouzel a jedno tak středně těžké, jinak se kouzlení moc nevěnuje, ikdyž jí fascinuje. Ona němá domov, proto žije, jak se jí to naskytne ....

Historie: Její historie začíná od 3 let. Vyrůstala se svou nevlastí maminkou Timber v malé vesničce. Když byla v pubertě, dostala se se svou dokonalostí hlídat děti až mezi Canterlotskou smetánku, kde se stala chůvou. I přes svůj talet ještě v 14 něměla CM. Jako samostatná 15 klisnička se rozhodla dělat něco jiného a pomáhala v malé továrně na čokoládu. Stále se jí nedařilo získat CM, ikdyž jí výroba čokolády šla. A pak pochopila, že nezáleží na tom, co jí jde ale co jí baví, do čeho se vžije a rozproudí jí to krev v žilách.
Po 16 pomáhala pracovat v malém obchůdku na kraji Canterlotu. Idyž to nebylo tak sladké jako kdysi, pro život jí to stačilo ....

obrázek:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama