spoiler na jednotlivé příběhy

23. února 2014 v 19:53 | Bloody |  Informace
Zub
Asi po sto letech sem se rozhodla že napíšu o čem ty jednotlivé příběhy budou,. Původně tohle měla udělat Tobby ale to by to nesmělo být línější než já. Ale pak bude psát ty části(donucením), takže první část bude nejdřív za hodně dlouho.
Určitě předtím napíšeme i info o oc(a důvody proč mají tenhle element) ale to napíše každý sám, proto prosím členy at to napíší.Jak už sem psala na blog tak to bude podle epizod.
Malé upozornění: Cadence tam nebude nikdy. Místo ní bude v Empire Chrysalis a to z toho důvodu že ta chudinka nedostala v originál mlp dost místa a Dotto odmítá být u Cadence. zatim je to jen do 16 protože víc nevím


1 a 2 epizoda
Asi jak to většinou je budou se jednotlivé postavy setkávat. Začne to Dottou. Příjde do ponyvillu z toho místa kde byl Sombra(nevím název) Kvůli nějkým blbostem pro Chrys(sama nevím jaký to budou) a kvuli nějaký tý věci pujdou do everfree. A je víc než jasné že se během příběhu budou ukazovat jejich spojitosti s elementem.

3. epizoda - epizoda s lístky
Já bych to udělala tak že Crazy(hádejte asi proč) dostane od Tii 2 lístky na tu blbost a bude si muset vybrat jen jednoho. V podstatě je to to samé jako v originálu. Nejdřív to slíbí Daisy Tail a pak postupně ostatním. Ale důvody budou asi jiné než v originálu.

4.- jablečná epizoda
Tohle bude těžký ořech kokosovej. To bude Tobbyna epizoda. Každý po ní bude chtít pomoct a ona nebude už moct. Všechno bude dělat špatně až se jednou zkoro zhroutí. a pak asi víte jak to je.

5.- Gilda přijela za RD
Blood přijede nějaký známí. Ten známí bude dělat bordel a jediný kdo si toho všimne jen Tobby. Ona to pujde říct Dottě ale ta jí řekne něco. Tobby se bude snažit jí udělat s pomocí Pinkameny party a na ní se ukáže co je vlastně zač.

6.- Trixie in ponyville
Tohle je docela špatná epizoda pro nás. Protože harmony i ostatní postavy jsou starší(až na CMC) takže Trixie je mnohem starší. Proto nevíme jak to udělat. Ale asi tam příjde nějaký namachrovaný unicorn(nevíte nějakýho?) který bude buzerovat všechn okolo a jediná Sweety by jí mohla dát.

7.. to s drakem
to bude skoro na chlup stejné. Alli= Fluttershy

8. Crazy s Allim budou spát u Dotto.
Alli a Crazy budou pracovat na stromech, protože bude bouře. Crazy bude pracovat ale Alli bude dělat hlouposti, pak se pujdou někam ukrýt. A porotože je blzko dům Dotto tak jsou tam. Budou u ní přespávat ale nebudou se chovat moc dobře a Dotto bude pak mizerně.na její baráčisko spadne strom ale bohužel nikdo zraněný.

9.epizoda se zecorou
Protože v ponyvillu je zecora už známá tak to bude naprosto jiné. Někdo z nás něco chytně a my budeme muset jít za ní ale bohužel se dostaneme do té modré kytky. Ty postižení nebudou stejná jen Bloody bude mít trochu podobný AJ

10.parapotvory všude.
To bude taky stejné jen místo Pinkie to bude Daisy Tail . Bude je varovat ale nikdo jí nebude věřit

11. konec zimy
Budem se rozdělovat do těch týmů jako v originálu. Dotto protože je z Empire a tam zimu odstranují jinak nebude vědět ke komu se připojit tak bude zkoušet naprosto vše ale ani jedno jí nepujde. Crazy ta bude jako Spike-nebude se jí chtít nic dělat. Tobby- sazbu, Sweety- zvířata, Blood- počasí

12. Apple Bloom hledá CM
tohle bude jiné hlavně v tm že CM bude hledat Alli. Bude otravovat všechny členy a pak i některý harmony. Nakonec se setká na párty toho spratka s CmC.

13. tohle bude vynecháno

14. šití šatů.
Vezmeme nějakého jednorožce a ten bude šít.
Tohle bude i s ilustracema.Budou tam dva typy šatů-Ty co budou na gala a ty ble.Na ty druhá ale budu potřebovat pár rad od členů.

15. 6 smysl
to asi vynecháme ale pokud někdo jiný to bude chtít tak může

16. Sonicrainboom
Asi něktří budou typovat na tohle Blood ale já místo ní dám její sestru, protože ta na to vypadá víc. Jako Vyzivatel bude asi někdo ze zemáků. Bloody bude jako Fluttershy ale hlučnější.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Crazy the Teselecta Crazy the Teselecta | 23. února 2014 v 21:47 | Reagovat

Crazy ta bude jako Spike-nebude se jí chtít nic dělat

hell yeah xd

owo to zní strašně zajímavě c:
inu kdo to všechno bude psát? O.o
Nebo se to nějak rozdělí a nebo si ostatní budou muset vybrat?

Inu info o Crazy napíšu c:

2 bloo bloo | 24. února 2014 v 11:28 | Reagovat

I[1]: budou psat vsichni ktery budou chtit. Ale musime si to nejak rozdelit

3 Crazy the Teselecta Crazy the Teselecta | 24. února 2014 v 19:40 | Reagovat

[2]:
okie dokie lokie c:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama