Le popis Crazy, aby tu všechny popisy byly pohromaděě

25. února 2014 v 19:31 | Kudlanka Obecná |  Crazy Moon
,,To je, ale krásná pavouk. Od kuď je?"
,, Z Itálie."
*výkřik a zašlápne pavouka*tomu se říká xenofobie (ne s Xenou to nemá nic společného xd)Méno: Crazy Moon, ale říká se jí Crazy
Věk: 13 (le o rok starší než já C:)
Strana: Samozřejmě dobrá c:
Zvláštnost: -
Element: šTouchání do fascinujícího medvěda
Povaha: Šílená, tvrdohlavá a milá, ale někdy začne používat hlavu a bije se, když jsou její přátelé v nebezpečí. Je taky v některých případech tichá a o své minulosti (nebo historii) vůbec neříká takže nikdo krom jejich pěstouna a pár lidí z jejich rodné zemi.
Rodná zem: Vanhoover
Narozeniny: Neví přesně, ale slaví se 21.12 kdy ji našel Black Jack
Sourozenci: Žádní, spíš neví jestli vůbec nějaké má
Partner/partnerka: Tia c:
ale nevím jestli bych to trošku neupravila, protože OC by nemělo moc zasahovat do MLP děje, jen, že by Crazy Tiu milovala, ale Tia by ji spíš měla za kamarádku, nebo máte nějaké návrhy?
Rodina: Neví o nikom, protože ji Black Jack (jedno hříbě, které pomalu umírá) našel jako vajíčko
Historie, dětství, říkejte si tomu jak chcete:
Jak jsem psala Black Jack ji našel, jako malé batole, on šel totiž se svojí maminkou k nějakým skálám. Hledali něco co by Black Jackovi zůstalo na památku (maminka ho totiž chtěla dát do děckého domova a chtěla, aby měl něco na památku, ale o něm jindy). Najednou Jack našel dračí vejce, které si oblíbil, inu po dlouhé cestě, maminka Blacka dala své dítě před dětský domov s vajíčkem a odešla (nechtěla ho tam dát, ale musela). Inu Black s Crazy vyrůstali spolu v dětském domově, jenomže Crazy vyrostla rychlejc. S Black Jackem měla obrovský vztah a něco jí v hlavě říkalo, že ho musí ochránit tak ho tedy chránila, spíš hlídala ho. Svůj čas ráda trávila čtením knížek hlavně o historii Equestrie. Moc se jí líbila historie o Nightmare Moon, protože ji fascinovalo jak Tia dokázala těch několik let žít bez svoji sestry. Později se strašně zajímala o Tiu. Udělalo jí velkou radost, když se rozhodlo, že půjdou všechny hříbata z dětského domova se podívat jak Tia dává slunce na oblohu nebo-li na oslavu slunovratu (to už bylo v dobách kdy Twi byla princezna a Luny se už nikdo nebál alias získala svoji popularitu). Cesta jim trvala hrozně dlouho, ale stála za to k tomu se Crazy zamilovala do Tii, Blackie to zistil, ale on měl zas rád Lunu :3. Crazy do školy nechodila, no chodila, ale to byla taková škola jen pro ni, protože drak se nemůže učit ve škole pro poníky a tak ji naučili vše co by měl drak ovládat, nom zvládá to dobře, ale oheň ji moc nejde.
Jednoho osudného dne se zistilo, že Black byl nemocný, čili šel do nemocnice a tam zistili, že Blackovi zbává několik měsíců života a navíc mu opadala všechna hříva a ocas, takže byl holý. Samozřejmě to Crazy rozdrtilo a tak víc dávala pozor na svého nejlepšího kamaráda, který se jí vždy schovával v noci pod její křídlo. Díky té hrozné nemoci si pak nikdo nechtěl adoptovat Blacka Crazy už vůbec ne, protože to byl drak, ale to byl spíš mazlík Blacka, který musel u něho vždycky být a vždycky ho hlídat. Až jednou si je adoptoval někdo, který bydlel daleko od jejich rodné zemi, bydlel v Ponyvillu, takže se putovalo do Ponyvillu. Osoba nebo-li poník, který je adoptoval, byl milý hřebec, který chtěl mít děti, ale žádná klisna o něj nestála, přitom byl hezký a pracovitý.
Crazy se v Ponyvillu líbilo, protože mohla cvičit létání a Black Jack si našel nové kamarády. Samozřejmě potkali i pár OCs, které žijí též v Ponyvillu, nom a teď žijí stále dodnes v Ponyvillu, jen Crazy se obává Black Jacka, že by to jednou mohlo přijít a tak ho někdy sleduje, tajně. Občas poprosí jeho kamarády, aby ho hlídali.
Obrázek:ok teď malý stručný popis vzhledu jako človíčka (pro mistra kudlanek a vlků plus teplých kalhot /dafug/ Revi)
Barva vlasů: hnědé
Barva očí: hnědé
Oblečení: modré džíny s bílým tričkom
Boty: tenisky o.o
Výška: 159-160
Váha: o tom jsem nikdy nepřemýšlel o-o
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Stell Stell | 25. února 2014 v 22:15 | Reagovat

Vanhoover to je super :DDD Nom, čo sa týka Tie ak nechceš zasahovať do deja tak to sprav tak aby ju tvoje oc proste milovalo C: To moje oc zasahuje do deja príliš, ale už to nejak neriešim no...
*le farba vlasov
Fascinujúce oc OuO

2 Revi Revi | Web | 26. února 2014 v 18:59 | Reagovat

"pro mistra kudlanek a vlků plus teplých kalhot /dafug/ Revi"
Ja som strážny úchyl v Sirinom pordeli a predseda vlády SMER SD :,D

3 Revi Revi | Web | 26. února 2014 v 18:59 | Reagovat

[2]: *bordeli

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama