Únor 2014

Když se vypije Nestea, objeví se nápady!

27. února 2014 v 17:40 | Miles Kudlanka Power
NÁPADY JSOU VŠUDE KOLEM NÁS!

Sir Alli

26. února 2014 v 20:41 | Alli |  Sir Alli
(chyby opravené Bloody ale jinak psáno Allim, Allicorn je u něho jednorožčí Alli)
Jméno: Sir Alli
Věk: 6 let
Element: uvězněn v zapnuté přačce
Strana: neutral
Pohlaví: Hřebec
Bydliště: Ponyville
Druh: Unicorn
Má rád: Dotto, sladké, růžovou.
Nemá rád: Bloody, koupání
Povaha: Je drzý, hravý, hodnej, láskyplnej a mílý(tobby doplnila)
CM: to nevím co je.
Příběh : Narodil se v jednom malém domečku v měste zvaném Appleloosa. Byl tam samotinkej samaček. Starala se o něho jeho teta, která se musela i s ním odstěhovat do Ponyvillu. Snaží se najít svojí ozdobu na bok a učí se kouzlit aby to byl správný Allicorn(čti jednorože)


Le popis Crazy, aby tu všechny popisy byly pohromaděě

25. února 2014 v 19:31 | Kudlanka Obecná |  Crazy Moon
,,To je, ale krásná pavouk. Od kuď je?"
,, Z Itálie."
*výkřik a zašlápne pavouka*tomu se říká xenofobie (ne s Xenou to nemá nic společného xd)

Tobby (Alli je super)

25. února 2014 v 18:59 | Tobby |  Tobby
Jméno: Tobby
Věk: 17 let
Element: Házení šutrů po úlu
Strana: neutral -.-
Pohlaví: Klisna
Orientace: Bisexuál
Bydliště: Ponyville
Druh: Earth pony
Má ráda: modrou,ponožky,papírové věcičky,zvířata hlavně šneky,hudbu,přátele,brokolici,čtení...
Nemá ráda: šutry,osly,lodě,župany,oblečení,boty,hřebeny,Rarity..
kamarádi: Alli,Bloody,Revenge -.- ,Sweety,..
Povaha: Snadno se naštve, nedůvěřivá , otravná, ukecaná, nepatří mezi nejchytřejší , furt si myslí že má pravdu a stojí si za svím, nevydržela by den bez hudby a svých kamarádů což mi připomíná že je i značně společenská , přecitlivělá ale hodně přátelská,občas má záchvaty vzteku a je strašně výbušná...
CM: Lucerna
Příběh : Narodila se v Manehattnu. Má sestru Blue Sky . Když byla malá tak ji a sestru dala matka na ulici . Hned druhý den si někdo vzal jeji sestru později si i jí vzal její budoucí nevlastní otec. Který s ní do teď bydlí v Ponyvillu. Jako malá neměla moc přátel . Za to našla ale velkou lásku v hudbě, šnecích ( ano je blázen do šneků) a v jídle. Jak rostla tak víc a víc hledala svoje CM .Které nebylo dlouho k nalezení. Mezitím si našla pár kamarádů. Se kterýma se konečně cítila dobře. Mezitím než našla svoje CM tak nastalo v jejím životě hodně zvratů . Objevila svoji matku po několika letech a zjistila proč je dala na ulici. Našla i svoji sestru která neunesla ten fakt že na ni Tobby za tu dobu úplně zapomněla. Odkopla své nejlepší kamarády kvůli románku.Který málem dopadl sebevraždou. Ale naštěstí vyhrály ty dobré myšlenky nad zlímy . A všechno se obrátilo. Tobby dodělala školu. Potkala dokonce Celestiu ( byla od ní 10 metru - nejkrásnější zážitek jejího dosavadního života) . Dostala svoje dlouho očekávané CM . Když potvrdila svoji lásku k Lucernám tím že si založila obchod kde je prodávala. Později každý večer chodila po Ponyvillu s Lucernou v tlamě a koukala jestli se třeba náhodou nějaký malý poník neprochází po ulici. Dá se říct že po té poměrně závažné sebevražedné části nastalo to nejkrásnější období jejího života na které nikdy nezapomene.
PS: Obrázek nebude uhahahaha :3 každej asi zná tu hnědou bestii ne ? :D

Rainbow's Blood

25. února 2014 v 11:07 | Bloody |  Rainbow's Blood
Tak a ted i něco o mé oc.
malé upozornění: Bloodiny přátelé jsou OC ne ti lidé a zas naopak u mě.

Jméno: Rainbow' Blood
Věk: 17 let
Strana: Neutrál ale víc ta zlá
Element: zapálení vlasů
Má ráda: Temnotu, Tajemno, korzety, sladké věci, hudbu a svou rodinu
Nemá ráda: ticho, duchy, růžovoučkou, barbie, hroznou muziku
BFF: Tobby,Dotto a Apporo + Crazy
kamarádi: zbytek S7, Revenge, Gold Treasure, a hodně dalších
né moc oblíbení: Alli
vzhled:Je to červená klisma tvar hřívy je jak u RD ale delší a rozcuchanější, oči podobné jako Rarity a jsou ORANDŽOVÝ a ne hnědý. Má trochu ostřejší zuby.
Povaha: je to dost velký lenoch, cholerik, ráda se směje a rozesmívá
Více o ní: Je to hodně malý poník ale má oproti tělu větší křídla(normální). Před pár lety chytla nějakého parazita, který jí trochu mění(napadá mozek) barva očí zčerná ale to je tak vše. Smutek často schovává za usměvem a smíchem.
Talent: má talent na vytváření duhy a asi víte pomocí čeho
Cm: duha probodnutá dýkou
Bojí se: Temných míst, zrcadel v noci
Historie: tu ted nechci psát

Pretože môžem C:

24. února 2014 v 14:44 | Slaninofil *_*
Zdarboh!
Ako som si všimlo, tak tu ostatný z S7 píšu infá o OCčkach (no neni možné! ja som si niečo všimlo!).
Takže sa pridám, pretože môžem C:
Dat info o OC:
Meno: Daisy Tail (fakt sexy O.o )
Vek: 25 (pretože fabulous)
Strana: SMER SD dobrá C:
Element: prezleče sa za jeleňa (pretože zoofil a pretože SWAG)
Má rada: Zvieratá, trblietavé veci, lesy, zemiaky, nábytok, slaninu
Nemá rada: namyslených poníkov, zimu, školu, teplú azijskú hudbu (why not?)
Vzhlad: fialová srsť, riadne dlhá, hnedá hrva, ktorú má zapletenú do vrkoča (pretože tak to má o 20% SWAGu viac), hnedé oči gulatého tvaru (fabulous je, že nemá mihalnice C:)
Špeciálny talent: fabulózne si rozumie so zvieratami
Povaha: starostlivá, milá, niekedy šialená, ukecaná
CM: srdieško, v ktorom je labka C:
Zvláštonsti: je dosť divná, keďže väčšinu času trávi so zviratami. Nie je moc zvyknutá na spoločnosť, ale keď už sa do nejakej dostane, s každým sa chce skamarátiť, rozprávať... Keďže je z časti ako ja, tak počúva EXO (why not? teplí aziati majú SWAG). Dalo by sa povedať, že hneď ako ju spoznáte, za pár minút vám začne liezť na nervy, pretože stále rozpráva o zvieratách (a zemiakoch *_* ).
Bojí sa: výšok, Everfree, pedofilov
História: Narodila sa vo veľmi útlom veku v Ponyville. Vyrastala s troma staršími sestramy a mladším bratom, ktorý jej stále liezol na nervy (mal čo zdediť C:). Už od malička milovala zvieratá (pfff... zoofil) a častokrát sa celý deň dokázala rozprávať so svojim psom Dingom (pretože Dingo je sexy meno C: ). Keď nastúpila do školy od prvého dňa ju nenávidela. Vždy sa radšej hrávala vonku so zvieratkami C: Cutie Mark získala medzi prvými v triede. Keď bola staršia, odsťahovala sa do malého domčoka v lese (ne Everfree), kde sa stará o zvieratká. Dalo by sa povedať, že je asi ako Fluttershy, ale bláznivá :3
Dat obrázok UvU
Oranžová gumička má SVEG C:
Ou a chcelo by som oznámiť ostatným členom, že sa pokúsim nakresliť S7 ako ludí... Tak prosím o detailný popis toho, ako by malo vaše OC vyzerať ;)

Dotto

23. února 2014 v 22:11 | Dot |  Dotto
Oficiálně psáno Dottou, která měla dávno už chrápat jelikož dnes spala asi jen 5 hodin.
P.S. Dotto je přesně jako já (ve většině věcí, zatím se nenašla jediná vyjímka) a spousta věcí o ní chybí, kdyžtak pak doděláme 100 otázek, nebo tak.. Záleží jen na vás, jak moc to bude potřeba a budete chtít.
Jméno: Dotto (česky: Tečka)
Věk: O pět dní mladší než Blood (aby měla radost).
Element: Snězení ( v jejím případě sežrání) super lepidla.
Strana: Gumových medvídků (TAKY MAJÍ SVÁ PRÁVA! DEJTE JIM SVOBUDU!!)
Má ráda: Žlutou, červenou, černou, hvězdy, rodinu, sladký (!!), kaki, meloun, pomelo, sladký (!!), záhady, mytologii a legendy. Déšť, sníh, ledovou tříšť, malování, tancování, horory a zombie.
Nemá ráda: Nudu, občas Bloody, nesnese se moc s Purple a Revenge. JB, 1D, Barbie, moc nesnese růžovou, kvůli blbkám. SWAG, "nom a cmuck". Smutná zvířata, poníky, lidi. Nesnáší když má něco mezi zubama a ostrá jídla.
Vzhled: Černej poník s Červenou hřívou a ocasem, které mají černý melíry. Žlutý oči a ostrý zuby. Tak trochu zponyfikovaný lev.
Speciální talent: Sraní a dodávání ostatním nutkání ji zabít, nebo aspoň praštit.
Cutie mark: Furt nemá.
Povaha: Hrabe ji po energyťáku a cukru. Miluje cukr (prosím, žádnej ji nedávejte.), moc se nekamarádí, hubu pomalu nezavře (tichá je jen když ji něco trápí nebo v přítomnosti někoho cizího), je spíš uzavřenej introvert, ale s kamarády je občas jak šílená Pinkie pie. Má relativně mateřský cit. I když je na vás hnusná, ráda vám pomůže. To, na co se jí nezeptáte, to vám sama neřekne (nechce otravovat a tohle jí příde jako otravování), je líná, zlomyslná, sarkastická a občas hodně škodolibá. Klidně se jí můžete svěřit, ona to nikomu neřekne (pokud jí řeknete, ať to nikomu neříká), nebo to rovnou zapomene. Občas hraje na city (jak u koho) a ráda vydírá aby dosáhla svého.
Zvláštnosti: Neřvěte ji do pravého ucha, má ho trochu víc citlivé, než je běžné. Neřvěte ji do levého ucha, na něj je na 3/4 hluchá. Má ostrý zuby a kočičí oči. Dokáže vrnět, ale i vrčet. Ráda kouše a kope + je docela hodně silná.
Bojí se: Hyperaktivních, šílených a hodně veselých lidí (viz. Pinkie pie a pod..), bojí se magorů a s většinou nechce mít nic společného.
Historie: Z historie ví úplný prd. Snaží se jí neřešit, není jí příjemná.
(obrázek od Bloody)

Sweet Heard

23. února 2014 v 21:35 | Bloody píšící za Sweety |  Sweet Heard
Protože už je na čase psát i o oc, tak jsme se rozhodli že začneme Sweety, protože to poslala jako první.

Jméno: Sweet Heard
Věk: 17 let
Strana: Neutrál
element: opravování zapnutého toustovače vidličkou.
Má ráda: Sladkosti, volnost, kouzla, někdy i samotu
Nemá ráda: moc velké davy, předvádění, když jí někdo do něčeho nutí
Vzhled: Světle hnědá klisna s bílými fleky ( jeden na levém uchy, druhý okolo pusy, třetí zezadu na krku, čtvrtý na zadku a okolo cm, páty na přední noze ( tak po kotník ) a šestý na zadní noze ( tak asi po koleno ) )
Speciální talent: Je to pohodářka a dokonalí optimista .... má ráda sladké a když jsou věci nesvé
Povaha: Zlomyslná, samotářská, přátelská, charismatická, má ráda děti
Více o ní: Když jí poznáte, asi vam nebude dvakrát příjemná, protože je velmi zlomyslná. Ráda dělá naschvály i svým přátelům, ikdyž to nemusí myslet uplně zle. Ale čeho je moc, toho je moc. je hodně samotářská, protože nerada mluví s cizími lidmi.
Umí několik jednoduchých kouzel a jedno tak středně těžké, jinak se kouzlení moc nevěnuje, ikdyž jí fascinuje. Ona němá domov, proto žije, jak se jí to naskytne ....

Historie: Její historie začíná od 3 let. Vyrůstala se svou nevlastí maminkou Timber v malé vesničce. Když byla v pubertě, dostala se se svou dokonalostí hlídat děti až mezi Canterlotskou smetánku, kde se stala chůvou. I přes svůj talet ještě v 14 něměla CM. Jako samostatná 15 klisnička se rozhodla dělat něco jiného a pomáhala v malé továrně na čokoládu. Stále se jí nedařilo získat CM, ikdyž jí výroba čokolády šla. A pak pochopila, že nezáleží na tom, co jí jde ale co jí baví, do čeho se vžije a rozproudí jí to krev v žilách.
Po 16 pomáhala pracovat v malém obchůdku na kraji Canterlotu. Idyž to nebylo tak sladké jako kdysi, pro život jí to stačilo ....

obrázek:

spoiler na jednotlivé příběhy

23. února 2014 v 19:53 | Bloody |  Informace
Zub
Asi po sto letech sem se rozhodla že napíšu o čem ty jednotlivé příběhy budou,. Původně tohle měla udělat Tobby ale to by to nesmělo být línější než já. Ale pak bude psát ty části(donucením), takže první část bude nejdřív za hodně dlouho.
Určitě předtím napíšeme i info o oc(a důvody proč mají tenhle element) ale to napíše každý sám, proto prosím členy at to napíší.Jak už sem psala na blog tak to bude podle epizod.
Malé upozornění: Cadence tam nebude nikdy. Místo ní bude v Empire Chrysalis a to z toho důvodu že ta chudinka nedostala v originál mlp dost místa a Dotto odmítá být u Cadence. zatim je to jen do 16 protože víc nevím


1 a 2 epizoda
Asi jak to většinou je budou se jednotlivé postavy setkávat. Začne to Dottou. Příjde do ponyvillu z toho místa kde byl Sombra(nevím název) Kvůli nějkým blbostem pro Chrys(sama nevím jaký to budou) a kvuli nějaký tý věci pujdou do everfree. A je víc než jasné že se během příběhu budou ukazovat jejich spojitosti s elementem.

3. epizoda - epizoda s lístky
Já bych to udělala tak že Crazy(hádejte asi proč) dostane od Tii 2 lístky na tu blbost a bude si muset vybrat jen jednoho. V podstatě je to to samé jako v originálu. Nejdřív to slíbí Daisy Tail a pak postupně ostatním. Ale důvody budou asi jiné než v originálu.

4.- jablečná epizoda
Tohle bude těžký ořech kokosovej. To bude Tobbyna epizoda. Každý po ní bude chtít pomoct a ona nebude už moct. Všechno bude dělat špatně až se jednou zkoro zhroutí. a pak asi víte jak to je.

5.- Gilda přijela za RD
Blood přijede nějaký známí. Ten známí bude dělat bordel a jediný kdo si toho všimne jen Tobby. Ona to pujde říct Dottě ale ta jí řekne něco. Tobby se bude snažit jí udělat s pomocí Pinkameny party a na ní se ukáže co je vlastně zač.

6.- Trixie in ponyville
Tohle je docela špatná epizoda pro nás. Protože harmony i ostatní postavy jsou starší(až na CMC) takže Trixie je mnohem starší. Proto nevíme jak to udělat. Ale asi tam příjde nějaký namachrovaný unicorn(nevíte nějakýho?) který bude buzerovat všechn okolo a jediná Sweety by jí mohla dát.

7.. to s drakem
to bude skoro na chlup stejné. Alli= Fluttershy

8. Crazy s Allim budou spát u Dotto.
Alli a Crazy budou pracovat na stromech, protože bude bouře. Crazy bude pracovat ale Alli bude dělat hlouposti, pak se pujdou někam ukrýt. A porotože je blzko dům Dotto tak jsou tam. Budou u ní přespávat ale nebudou se chovat moc dobře a Dotto bude pak mizerně.na její baráčisko spadne strom ale bohužel nikdo zraněný.

9.epizoda se zecorou
Protože v ponyvillu je zecora už známá tak to bude naprosto jiné. Někdo z nás něco chytně a my budeme muset jít za ní ale bohužel se dostaneme do té modré kytky. Ty postižení nebudou stejná jen Bloody bude mít trochu podobný AJ

10.parapotvory všude.
To bude taky stejné jen místo Pinkie to bude Daisy Tail . Bude je varovat ale nikdo jí nebude věřit

11. konec zimy
Budem se rozdělovat do těch týmů jako v originálu. Dotto protože je z Empire a tam zimu odstranují jinak nebude vědět ke komu se připojit tak bude zkoušet naprosto vše ale ani jedno jí nepujde. Crazy ta bude jako Spike-nebude se jí chtít nic dělat. Tobby- sazbu, Sweety- zvířata, Blood- počasí

12. Apple Bloom hledá CM
tohle bude jiné hlavně v tm že CM bude hledat Alli. Bude otravovat všechny členy a pak i některý harmony. Nakonec se setká na párty toho spratka s CmC.

13. tohle bude vynecháno

14. šití šatů.
Vezmeme nějakého jednorožce a ten bude šít.
Tohle bude i s ilustracema.Budou tam dva typy šatů-Ty co budou na gala a ty ble.Na ty druhá ale budu potřebovat pár rad od členů.

15. 6 smysl
to asi vynecháme ale pokud někdo jiný to bude chtít tak může

16. Sonicrainboom
Asi něktří budou typovat na tohle Blood ale já místo ní dám její sestru, protože ta na to vypadá víc. Jako Vyzivatel bude asi někdo ze zemáků. Bloody bude jako Fluttershy ale hlučnější.

básně na Elementy

15. února 2014 v 18:06 | Bloody
Zub
Protože se jedna klisna nudí a nechce se jí kreslit tak se rozhodla že udělá básničky na každého člena.
Protože holky byly pro Tobby tak je tu Tobby. Je to jen taková patlanina ani nevím co jsem psala ale je to dobrý rýmuje se to

Dotto
Černá jak noc
Zář v očích.
má ráda tu moc,
po lepidle hned skočí.

Zuřící zjev
zatočil se celý svět
z pusi kapající bílý jed
pach lepidla jí sved

Bloody
Červená jak krev
oči oradžové jako plamen
najednou ohnivý květ
hřívá plane prudkým žárem.

Popel šedý se zved
vítr zašeptal poslední hlásku
nebyl to žádný med
zbytky zůstaly na klásku

Tobby
Hnědá jako hlína
pruh modrý jak voda
zastavila jse u mlýna
a ucho zdvihla

Za bzučením včel se vydala
na rady nedbajíce
na zem padla
nehybně ležíce

Sweety
elektřina jí fascinovala
jen do ní se zamilovala
blesky celé dny zkomala
a nové vidličky hledala

toustovač se zničil
past na ní líčil
elektřina se vzepjala
a klisnou projela

Alli
malý a růžový
se šáličkou dlouhou
byl velmi zvědavý
celý hořel touhou

velká točivá krabička
na ní divná tlačítka
trčela z ní jen šálička
a hleděla malá kulička

Firely
žlutý okřídlený tvor
co sem přišel z hor
strašně moc mluví
a nerada loví

měla ráda hlavně jeleny
chtěla aby hřebci nemleli
v kostýmu tam stála
a měla hned děravá záda

Crazy Moon
Bílý malý dráček
co měl klacek místo hraček
držela se dál od rvaček

rejpala do medvědů
ti nemaj zuby plné jedu
je lepší se za ocesem honiti
než pak hlavu nemíti

To je vše z mého vytváření
kterému rovno není

U.V.V.

15. února 2014 v 18:03 | Dotto (Mike) |  Informace
Uvítací Výbor Veverek (a neb. blbá reklama na ING konto)
1. co tu najdete:
obrázky, možná i příběhy, informace... záleží jak moc se budem nudit
2. proč sme si vybrali Dumb ways to die:
Se nám nějak zalíbila písnička (a Blood nechtěla patřit k Teplíkům T.T)
3. náš song (jeden a ten samý, 2x aby byla jistota, že půjde):